Apie mus

Sveikiname Jus apsilankius mūsų įmonės svetainėje.

UAB „ Sausumos laivai“ įkurta 2002 metais privataus kapitalo pagrindu. Įmonės akcininkai ir vadovai yra ilgametę darbo patirtį transporto srityje turintys specialistai, kurie savo sukauptą patirtį ir naujas idėjas norėjo įgyvendinti įkurtos įmonės veikloje.

Vadovų sukaupta patirtis leido įmonei nuo pat jos įkūrimo dienos teikti kokybiškas ir profesionalias logistines paslaugas, jas patikėjusiems įmonės klientams.
Biuras

Sėkmingi pirmieji įmonės gyvavimo metai, atnešė įmonei didelį krovinių apyvartos augimą, bei klientų kiekį. Klientų poreikių tenkinimui ir norui suteikti jiems daugiau paslaugų, 2003 metais Kauno mieste buvo įkurta įmonės atstovybė, kurios pagrindinė veiklos sritis, muitinės tarpininko, krovinių sandėliavimo ir kitos paslaugos.

Tais pačiais, 2003 metais, didėjančiam klientų bei krovinių kiekiui tenkinti, buvo priimtas sprendimas kurti savo automobilių parką. Įmonės automobilių parką sudaro Mercedes Benz markės vilkikai ir tentuotos puspriekabės atitinkantys EURO 3 reikalavimus.

Šiai dienai UAB „ Sausumos lavai“ atlieka, krovinių pervežimą nuosavu transportu po visą Europą, Lietuvą, Skandinaviją bei NVS šalis, krovinių ekspedijavimą, krovinių sandėliavimą, iškrovimą - pakrovimą į vagonus, muitinės tarpininko paslaugas Lietuvoje ir Rusijoj.

Mes visada laukiame ir esame atviri naujiems pasiūlymams bendradarbiaujant krovinių gabenimo srityje.