Dalinių krovinių gabenimas

Vis tobulėjantys logistikos sprendimai, bei trumpėjantys krovinių pervežimo terminai, leidžia prekybininkams ir gamintojams atsivežti krovinius reikiamais kiekiais, nesandėliuojant didelių atsargų. Augant smulkiam verslui, taip pat didėja smulkių krovinių gabenimo poreikis. Ši tendencija su kiekvienais metais vis auga, todėl ir mūsų bendrovė norėdama patenkinti tokius klientų poreikius atlieka dalinių krovinių gabenimus.

Tačiau mes šiai dienai nekonkuruojame su tokiomis logistinėmis kompanijomis kurios surenka ir pristato ypač smulkius krovinius ir siuntas. Mums gabenti patikėti smulkūs kroviniai turėtų būti nuo 1 paletės, 2 kubinių metrų ar 500 kg ir didesni, iki pilno puspriekabės užkrovimo. Tokiems pervežimams kiekvieną savaitę yra skiriami keli įmonės automobiliai.

Labai dažnai mūsų gabenami kroviniai pilnomis puspriekabėmis yra lengvesni nei galima maksimaliai pervežti ir mažesni nei galima sutalpinti į puspriekabę. Dėl šios priežasties transporto priemonėje lieka nemažai tuščios vietos. Pakrovus Jūsų dalinį krovinį į tokią puspriekabę, galime pasiūlyti ypač gerus transportavimo įkainius. Tokių, nepilnai pakrautų automobilių turime daug, visur ir visada, nes dideli krovinių kiekiai mūsų įmonės yra ekspedijuojami ir pervežami ne tik nuosavu transportu, o samdant ir kitų Lietuvos ar Europos šalių vežėjus.

Visada Jūsų dalinį krovinį paimsime ir pristatysime nuo durų iki durų.